Банк "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ" взяв участь в прес-конференції збірної України з біатлону, щодо підсумків сезону 2018/2019

.

1112111
122222

2
В суботу, 30 березня, на НСК «Олімпійський» відбулася прес-конференція збірної України з біатлону, яка була присвячена закінченню сезону 2018/2019. На ній були присутні президент ФБУ Володимир Бринзак, міністр молоді та спорту Ігор Жданов та зіркова команда біатлоністів збірної України - Віта Семеренко, Валя Семеренко, Юлія Джима, Юлія Журавок і Дмитро Підручний. На прес-конференції був присутній також Голова Правління Банку «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» - Іван Корякін, а також інші представники спонсорів федерації біатлону України.

 

З 2017 року Банк є спонсором збірної України з біатлону.

«Для нас партнерство з Національною збірною України з біатлону є почесним, оскільки ми пишаємося перемогами наших біатлоністів на міжнародних змаганнях. Ми особливо раді за Дмитра Підручного, який нещодавно здобув "золото" на Чемпіонаті світу з біатлону-2019 у шведському Остерсунді.

Ми усвідомлюємо, що у наш складний час кожна перемога важлива. Це сприяє формуванню позитивного іміджу країни так само, як і надійні партнери в бізнесі» ,- наголосив Іван Корякін, Голова Правління Банку.

Також, Іван Корякін, наголосив, що Банк і надалі має наміри підтримувати національну збірну з біатлону.