Банк "Український капітал" виступив партнером на ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Грудневі читання 2019" в напрямку "Ринок фінансових послуг в епоху діджиталізації"

.

10122019 news

6-го грудня 2019 року ПАТ "Банк "Український капітал" виступив партнером на ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Грудневі читання 2019" в напрямку "Ринок фінансових послуг в епоху діджиталізації" в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Кафедра страхування, банківської справи та ризик-менеджменту підготувала кейс-чемпіонат, на якому шість команд-фіналістів представили результати своїх досліджень перед членами журі - представниками ринку фінансових послуг, серед яких був банк-спонсор ПАТ "Банк "Український капітал". Нетрадиційні рішення актуальних питань на дискусійні теми, креативні ідеї та надихаюча атмосфера молодих науковців та професіоналів сучасного ринку фінансів зробили цю подію захоплюючим турніром у пошуку інноваційних продуктів та нових технологічних рішень на фінансовому ринку України. Всі команди-фіналісти отримали подарунки від спонсорів, а також всі учасники чемпіонату отримали цінний досвід та задоволення від заходу.