Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

АТ «Банк «Український капітал» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Має Свідоцтво учасника фонду №39.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб є установою в Україні, що виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку. Фонд є економічно самостійною установою, яка не має на меті отримання прибутку. Основною метою діяльності Фонду є захист прав і законних інтересів вкладників банків.

Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на цей день, незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Вклад - кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті, які залучені банком від вкладника (або які надійшли для вкладника) на умовах договору банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або шляхом видачі іменного депозитного сертифіката, включаючи нараховані відсотки на такі кошти.

Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200 000,00 гривень. Адміністративна рада Фонду не має права приймати рішення про зменшення граничної суми відшкодування коштів за вкладами.

Відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається в національній валюті України після перерахування суми вкладу за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації відповідно до статті 36 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» № 4452-VI від 23.02.2012 (зі змінами)

 

svid fond39

1) Відеоролик "Умови гарантування банківських вкладів"

 

2) Відеоролик "Уважно читайте депозитний договір"

 

3) Відеоролик "Якщо банк визнано неплатоспроможним, знайте, як отримати відшкодування"

 

4) Відеоролик "Кредити потрібно погашати, адже ліквідація банку не припиняє дії кредитних договорів"

 

5) Відеоролик "Депозитний договір без таємниць"

 

 

Реквізити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:

Місцезнаходження: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.
 тел. гарячої лінії: 0-800-308-108; (044) 333-36-55
електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса Інтернет-сторінки:https://www.fg.gov.ua/