Вибір аудиторської фірми для проведення аудиторської перевірки річної фінансової звітності Банку та консолідованої фінансової звітності Банківської групи ПАТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»

Шановні панове!

ПАТ «Банк «Український капітал» запрошує суб’єктів аудиторської діяльності прийняти участь в конкурсі (Тендері) з вибору аудиторської фірми для проведення аудиторської перевірки річної фінансової звітності Банку та консолідованої фінансової звітності Банківської групи ПАТ «Банк «Український капітал».

Предметом Тендеру є надання ПАТ «Банк «Український капітал» таких послуг:

  1. Аудит фінансової звітності ПАТ «Банк «Український капітал».
  2. Аудит консолідованої фінансової звітності Банківської групи, відповідальною особою якої є ПАТ «Банк «Український капітал».
  3. Проведення оцінки якості активів та прийнятності забезпечення за кредитними операціями ПАТ «Банк «Український капітал».

Порядок обрання ПАТ «Банк «Український капітал» як відповідальної особи Банківської групи ПАТ «Банк «Український капітал» аудиторської фірми визначається ПОЛОЖЕННЯМ ПРО ПОРЯДОК ВИБОРУ АУДИТОРСЬКОЇ ФІРМИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО АУДИТУ БАНКУ ТА БАНКІВСЬКОЇ ГРУПИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «Банк «Український капітал».

Предмет і порядок проведення Тендеру, кваліфікаційні вимоги (критерії) до учасників Тендеру та інші умови проведення Тендеру викладено в ТЕНДЕРНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ на вибір підрядника на виконання робіт/ послуг з аудиту фінансової звітності БАНКУ та БАНКІВСЬКОЇ ГРУПИ ПАТ «Банк «Український капітал».

Тендерна документація

у випадку виникнення запитань, прохання звертатись до працівників Служби внутрішнього аудиту ПАТ «Банк «Український капітал» на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном +38 (044) 205 32 83.