Операції з цінними паперами від АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»

АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» здійснює свою професійну діяльність на фондовому ринку України на підставі ліцензій, які  видані Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, а саме:

 • серія АЕ №185093 від 12.10.2012р. на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльність з торгівлі цінними паперами (брокерська діяльність)
 • серія АЕ №185094 від 12.10.2012р. на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльність з торгівлі цінними паперами (дилерська діяльність)
Строк дії ліцензій – з 14.10.2012 необмежений.

Банк при провадженні професійної діяльності на фондовому ринку керується принципами чесності, справедливості та професійності з метою найкращого забезпечення інтересів клієнтів. Банк  проводить з цінними паперами всі операції, передбачені чинним законодавством України. 

 • Брокерська діяльність

  надання клієнту комплексного брокерського обслуговування на біржовому та позабіржовому фондовому ринку шляхом укладення  цивільно-правових договорів  щодо цінних паперів та  інших фінансових інструментів від імені клієнта або від власного імені,  за дорученням і за рахунок клієнта. При здійсненні брокерської діяльності банк проводить пошук покупців/продавців цінних паперів, здійснює  купівлю, продаж, обмін цінних паперів за дорученням клієнтів, надає клієнтам консультації щодо купівлі-продажу цінних паперів та інших фінансових інструментів.  Банк  надає послуги з авалювання, інкасації, доміциляції векселів тощо.

 • Дилерська діяльність

  проведення операцій купівлі-продажу, обміну цінних паперів та  інших фінансових інструментів на біржовому та позабіржовому ринку шляхом укладення банком цивільно-правових договорів від власного  імені та за власний рахунок.


Тарифи
 • Тарифи при проведенні операцій з цінними паперами АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»

  Переглянути

Відповідальні фахівці Банку нададуть кваліфіковану консультацію своїм клієнтам щодо вимог чинного законодавства України при проведенні операцій з цінними паперами.
Контактний телефон: + 38 (044) 205-37-26
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.