Історія банку

3Банк "Український капітал" - універсальний український комерційний банк, зареєстрований Національним банком України 25 грудня 1992 року як АКБ "Закарпаття" в місті Мукачево Закарпатської області. 10 червня 1994 року  в м. Києві була зареєстрована філія банку. 26 вересня 1995 року головний офіс переведено до м. Київ.  15 лютого 1996 року банк змінив свою назву на "Український капітал». 28 січня 2002 року зареєстровано нову редакцію статуту та зміну назви банку "Український капітал" на Відкрите акціонерне товариство "Банк "Український капітал".
27 січня 2010 року назву банку було змінено на Публічне акціонерне товариство "Банк "Український капітал".
За 25 років роботи на фінансовому ринку ПАТ "Банк "Український капітал" зарекомендував себе як динамічно-розвинутий фінансово-економічний інститут, який чітко виконує свої зобов'язання перед партнерами, активно працює на всіх сегментах фінансового ринку.

ПАТ "Банк "Український капітал" є членом:

Головний принцип роботи банку - політика розумного консерватизму і розсудливості, що не допускає невиправданих кроків у роботі з клієнтами і спрямована на забезпечення максимального захисту їхніх інтересів. Це - базис наших досягнень і розвитку.
Нашими клієнтами є: ДП Антонов, ВАТ «Меридіан» та ін. компанії, які мають відношення до військово-промислового комплексу. Банк укомплектований фахівцями з великим досвідом роботи з експортно-імпортних і документарних операцій.

Своєю місією Банк "Український капітал" бачить надання кожному клієнту комплексу сучасних банківських послуг, постійне вдосконалення бізнес-процесів та підвищення рівня сервісу.

Робота з клієнтами будується на принципах довіри і взаємоповаги ділових інтересів. Кожному зі своїх клієнтів банк гарантує гнучкий якісний сервіс і індивідуальний підхід та сприяє становленню стабільних і успішних ділових відносин.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!