Платіжні картки від АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»

   
   

Швидке запитання щодо платіжних карток

Платіжна картка МПС VISA International є універсальним засобом що дозволяє мати доступ до коштів на Вашому банківському рахунку  24 години на добу, 7 днів на тиждень, практично в будь-якій точці планети. У сучасному світі – це найбільш затребуваний спосіб здійснення повсякденних платежів.

АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» є участником об'єднаної мережі банкоматів українських банків - «АТМоСфера». Для держателів карток банків-учасників це можливість знімати готівку у будь-якому банкоматі мережі «АТМоСфера» по тим самим тарифам, що і в своєму банку.
Банкомати встановлені у всіх областях України, більш ніж у 300 містах, кількість банкоматів у мережі становить понад 2 000 одиниць.

 • Для відчуття впевненості та комфорту, ми пропонуємо Вам оформити платіжну картку міжнародної платіжної системи VISA, тому що це:

  • Вигідно – отримання пакету послуг до якого входять сучасні сервіси та спеціальні пропозиції за єдиною ціною. Банк проводить автоматичну конвертацію валюти Вашого карткового рахунку в валюту країни перебування в разі здійснення розрахунків карткою або при знятті готівки в банкоматах та пунктах видачі готівки за кордоном.
  • Зручно – можливість розрахунків картками Банку «Український капітал», як в Україні, так і за її межами. Ви маєте можливість поповнювати картковий рахунок готівковими коштами через касу Банку або коштами з інших рахунків, відкритих у нашому або будь-якому іншому банку.
  • Безпечно – можливість контролювати рух коштів на рахунках за допомогою опцій: «Мобільний банкінг». Також захист грошових коштів на картковому рахунку забезпечується спеціальним ПІН-кодом, який відомий лише Держателю картки. Якщо Ви втратили або пошкодили картку, чи її було викрадено, за Вашою заявою її буде внесено до бази «стоп-лист» (Stop-List), та операції за нею будуть заблоковані до моменту отримання нової картки.

АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» запустив бета-версію Чат-Бота у Telegram та Facebook!
За допомогою нашого Чат-Бота можна:
 • дізнатись інформацію про залишок на платіжних картках
 • керувати щоденними лімітами для розрахунків платіжними картками
 • здійснювати перекази між картками
 • поповнювати мобільний телефон
 • швидко знаходити інформацію щодо розташування найближчого відділення Банку
 • оформлювати автоцивілку та інше

Розпочати спілкування з Чат-Ботом БАНКУ УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ дуже просто:

chat bot news

Спілкуйся з нами просто та легко!

t.me/UkrCapitalBankbot

m.me/bank.ukrcapital

Протягом бета-тестування планується корегувати роботу Чат-Боту з урахуванням Ваших потреб. Ви можете висловити свою думку про сервіс та запропонувати доповнити список запитань та відповідей безпосередньо у Чат-Боті: для цього у розділі «Контакти» - «Передзвоніть мені» - додайте побажання, наприклад: «Чат-бот, добав …»

Поповнення карток через термінали EASY PAY

step1 Вибери Банк
у розділі  «Банки та фінансові послуги»
  step2 Введи номер Картки
    step3 Поповни готівкою
Увага! Термінал решти не видає!
від 1,00 грн до 14 999,00 грн.
      step4 Користуйся Карткою  
Зазнач, що кошти на рахунок потраплять
на наступний робочий день.

Поповнюй Картку Швидко та Зручно!

easypay

Термінали тут

 

 

Добові ліміти по платіжних картках

Клас платіжної картки  Операції покупки(у т.ч.мережа Інтернет) Операції отримання готівки Сумарний ліміт
Сума, екв.грн. Кількість операцій Сума, екв.грн. Кількість операцій Сума, екв.грн. Кількість операцій
Electron 20 000 15 10 000 10 30 000 25
Classic 40 000 15 20 000 10 60 000 25
Gold 120 000 20 60 000 20 180 000 40
Platinum 200 000 50 100 000 50 300 000 100

Ви можете змінити Ваш добовий ліміт (суму та кількість операцій) у будь-який час та у будь-який зручний для Вас спосіб - звернувшись до Банку безпосередньо чи зателефонувавши до Call-центру Банку 0 (800) 210 804

"Verified by Visa" - максимальна безпека Ваших розрахунків on-line

Ми турбуємось про кожного нашого клієнта, тому запроваджуємо сервіс, котрий дозволить забезпечити максимальну безпеку Ваших розрахунків.
"Verified by Visa" ("Перевірено Visa") - додатковий захист який гарантує, що за допомогою Вашої картки Visa тільки Ви можете здійснювати покупки он-лайн (в мережі Internet).
Підвищення безпеки при здійсненні розрахунків он-лайн  на сайтах, що підтримують технологію Verified by Visa, здійснюється за рахунок проведення додаткової ідентифікації власника платіжної картки через SMS-повідомлення на номер мобільного телефону власника.

Сайти, що підтримують технологію Verified by Visa мають логотип: verified by visa

Послуга підключається автоматично і є безкоштовною для клієнтів.

 • Як працює послуга?

  4. Оплата відбувається після успішного введення пароля

 

Для коректної роботи послуги, в банку має бути актуальний Ваш контактний номер мобільного телефону, щоб його обновити - зверніться до Відділення Банку.

Переваги використання карт з чіпом

 • Карта з чіпом має більш захищену технологію зберігання інформації про клієнта порівняно зі звичайною магнітною картою, а саме: персональні дані, які зберігаються на чіпу, надійно захищені засобами криптографічного шифрування. Це унеможливлює підробку такої карти зловмисниками.
 • Операції (транзакції), що проводяться по карті, завжди підтверджуються спеціальним унікальним кодом, який генерується засобами криптографічного шифрування, завдяки чому, такі операції є максимально захищеними від шахраїв.
 • Карта з вбудованим чіпом позбавлена таких недоліків карткових продуктів з магнітною стрічкою, як негативний вплив на неї магнітних полів, вологи та інших пошкоджень і тому має довший термін служби;

Тарифні пакети

 • Тарифний пакет «ДЕБЕТНИЙ»

  Пропонуємо скористатися новими пакетами банківських послуг «ДЛЯ ПОЧАТКУ», «КЛАСИЧНИЙ», «ПРЕМІАЛЬНИЙ» та «№1» , що додають можливостей управління власними коштами та економить Ваш час. Спеціально для клієнтів, які звикли отримувати зручний банківський сервіс та найсучасніші послуги у повсякденному житті, Банк «Український капітал» пропонує скористатися нашими новими пакетами, де зібрані всі сучасні банківські послуги. Переглянути тарифи

Послуга SMS-банкінг

 • Що таке SMS-банкінг?

  SMS-банкінг – простий, надійний та доступний спосіб оперативно отримувати інформацію щодо проведених операцій з платіжними картками за допомогою SMS-повідомлень, що відправлено на Ваш мобільний телефон. Сервіс SMS-банкінгу дозволяє держателям платіжних карток отримувати повідомлення про такі види виконаних операцій:
  •    Сплата карткою за товари та послуги у будь-якій точці світу (включаючи сплати у мережі Інтернет);
  •    Зняття готівки у будь-яких банкоматах в Україні та за кордоном;
  •    Внесення коштів на картку через каси та банкомати;
  •    Зарахування зарплати або надходження інших коштів на картковий рахунок.

 • Як змінити ПІН код?

  У банкоматах Банку «Український капітал» можна самостійно змінити ПІН-код, виданий разом із платіжною карткою, на будь-яку іншу 4-значну комбінацію цифр на власний вибір.

  Переваги:

  • швидко – процедура зміни ПІН-коду займає не більш ніж 1 хвилину;
  • безпечно – комбінація цифр ПІН-коду відома лише власнику картки;

  Процедура самостійної зміни ПІН-коду:

  • вставте платіжну картку в банкомат;
  • оберіть мову спілкування;
  • введіть діючий ПІН-код платіжної картки;
  • оберіть у головному меню банкомату опцію «Інші операції»  / «Зміна ПІН-коду»;
  • на екрані з’явиться надпис: «Комісія згідно з тарифами Банку-емітента». Для переходу до наступного меню і введення нового ПІН-коду оберіть варіант «Далі». Для повернення в головне меню банкомата натисніть «Відміна»;
  • після вибору варіанту «Далі» введіть новий ПІН-код (4 цифри) та натисніть «Підтвердити»;
  • з’явиться надпис: «Підтвердження зміни ПІН-коду», повторно введіть новий ПІН-код та натисніть «Підтвердити»;
  • після того, як на екрані банкомата з’явиться надпис «Ваш ПІН-код було змінено», отримайте платіжну картку та чек, що підтверджує проведення операції. Послуга доступна лише для всіх клієнтів. Перед зміною ПІН-коду картка має бути активована.

  Кількість операцій зміни ПІН-коду не обмежена. Вартість однієї зміни ПІН-коду становить 10 грн. 

  Примітка: Для запобігання шахрайським операціям не рекомендуємо вводити занадто прості цифрові комбінації. Наприклад, цифри, що повторюються (1111) або йдуть підряд (1234).

Маєте інше запитання до фахівця банку?

Безпека використання платіжних карок
Загальні правила НБУ

 • Інформація щодо виявлення шахрайських (фішингових) сайтів

  У той час, як БАНК УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ забезпечує безпеку Ваших грошей, шахраї в своїх схемах намагаються скористатися Вашою довірою до свого банку.

  Щоб захистити свої рахунки від шахрайських дій - дотримуйтесь простих правил:
  1. Обов'язково перевіряйте рядок адреси в браузері (відмінність навіть в одному символі може призвести до сумних наслідків);
  2. Негайно змінюйте пароль доступу на офіційному ресурсі Банку, якщо Ви ввели облікові дані на підробленому сайті. Це завадить шахраям здійснити доступ до вашого рахунку;
  3. Звертайте увагу на наявність "шалених знижок" та "низьких цін", як правило так заманюють відвідувачів на фішингові (підроблені) інтернет-магазини;
  4. Переконайтеся, що про сайт інтернет-магазину є інформація в мережі. Це повинна бути загальна інформація про сервіс і його роботу, про компанію, яка надає послуги (в т.ч. грошовий переказ або поповнення мобільного);
  5. Звертайте увагу на домен сайту. Більшість законних вітчизняних сервісів зареєстровано на домені .ua (реєстрація на цьому домені вимагає додаткових дозволів), а фішингові (підроблені) сервіси - на будь-якому іншому домені, де немає обмежень;
  6. Звертайте увагу на термін та дату реєстрації сайту. Недавня реєстрація повинна насторожити. Реєстрація терміном на 1 рік - теж небезпечна ознака.

  Щоб дізнатися подробиці реєстрації сайту - введіть в пошуковій системі «whois.com - whois назва сайту». Так ви дізнаєтеся дату і термін реєстрації сайту.

  Ось приклад схеми, якою часто користуються інтернет-шахраї:
  1. На вашу електронну пошту або месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp та ін.) починають надходити повідомлення , в яких йдеться про поповнення карткового рахунку сторонньою людиною, про перемогу в розіграші (більш часто зустрічається розіграш автомобіля або Iphone і т.п.);
  2. Щоб дізнатися більше про «випадково зараховані гроші» або призи, власнику карти пропонується перейти за посиланням, начебто на сайт інтернет-банкінгу, а насправді на фішинговий (підроблений) сайт, де Ви після авторизації залишаєте шахраям усі дані особистого облікового запису.
  Будьте уважними та пильними!

 • Телефонне шахрайство

  Будьте пильними:
   
  У разі, якщо Вам телефонують та представляються співробітником Банку, негайно припиніть розмову, якщо:
  •  Вам повідомляють про надходження, списання або перерахунки пов’язані з картками
  •  Надходить повідомлення з додаванням контакту
  •  У розмові кажуть, що перевипустять ваші СVV коди або просять назвати номер відділення (цифри на звороті картки)
  •  Повідомляють, що надішлють SMS або Viber-повідомлення та їх треба перевірити
  •  Просять перейти з повідомлення на сторінку Інтернет-банкінгу та у вспливаючому вікні ввести код відмови від операції

  Увага, ні в якому разі не переходьте за посиланнями у подібних повідомленнях та негайно припиняйте розмову!

  Також наголошуємо, що, Банк ніколи не телефонує з вимогою назвати будь-які дані вашої платіжної картки, зокрема такі:

  CVV    Цифри з кодів SMS
  Термін дії    Дані про телефон (PUK – код)
  ПІН-код  Пароль до Інтернет-банкінгу

  За найменших сумнівів – краще перетелефонуйте в Банк на гарячу лінію, номер якої є на офіційному сайті та на картці.
  Нагадуємо, що для здійснення переказу на Вашу картку необхідно повідомити ЛИШЕ номер картки (16 цифр, що знаходяться на лицевій стороні карти).

 • Ми з Вами на зв'язку

  У разі:
  •  втрати картки, або підозри на її несанкціоноване використання;
  •  несанкціонованого доступу або зміни Вашої інформації в системах дистанційного обслуговування


  просимо негайно повідомити Банк за телефоном:


  0 (800) 210 804 – безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України
  +38 (044) 205 33 76 – із-за кордону


  та/або звернутися до найближчого Відділення Банку

 • Зміна номерів карткових рахунків

  Шановні Клієнти!
  В зв'язку з прийняттям Постанови Правління НБУ від 11.09.2017 р. №89 "Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України та Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України", АТ "БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ" повідомляє про проведення зміни номерів карткових рахунків.

  Для виконання вищевказаних вимог АТ "БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ" всім Клієнтам автоматично відкриє нові карткові рахунки зі збереженням всіх умов попереднього рахунку: автоматично будуть перенесені залишки, послуги та сервіси, тарифні умови.

  Звертаємо Вашу увагу, що зміна номера карткового рахунку ніяким чином не вплине на умови та режим його обслуговування.

  Повідомляємо Вам, що 15 грудня 2018 року будуть змінені номери карткових рахунків Клієнтів:

  Діючі рахунки до 14 грудня 2018 року   Діючі рахунки з 15 грудня 2018 року
  2625ХХХХХХХХХХ 2620YYYYYYYYYY
  2605ХХХХХХХХХХ 2600YYYYYYYYYY
  2655ХХХХХХХХХХ 2650YYYYYYYYYY

  Перші чотири цифри - балансова група рахунку (діючі до 14 грудня 2018 року --> нові, діючі з 15 грудня 2018 року);

  ХХХХ - цифри рахунку, діючого до 14 грудня 2018 року;

  YYYY - цифри рахунку, діючого з 15 грудня 2018 року  (Увага! Змінюється повністю номер рахунку).

  Зміна номерів карткових рахунків може призвести до тимчасових відмов в авторизаціях за операціями з платіжними картками Банку.

  У подальшому, для здійснення операцій за картковим рахунком, просимо використовувати нові реквізити.

  Інформацію про новий номер карткового рахунку можливо отримати у Відділенні Банку  або за телефоном Контакт Центру Банку:  0800 210 804.

АТ "БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ" є членом платіжної системи VISA International (платіжна організація Visa International Service Association).
Місцезнаходження платіжної організації
Visa International Service Association:
900
Metro Center Boulevard, Forest City, California 94404, USA, («VISA»)
(США, 94404, Каліфорнія, м. Форест-Сіті, Бульвар метро центр 900)*
*Транслітерація
Офіційний сайт -
www.visa.com.ua