НОВИНИ

Режим роботи відділень Банку на період травневих та великодніх свят

Шановні Клієнти та Партнери!

АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ», на період травневих та великодніх свят, встановлює наступний режим роботи відділень Банку:

АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» приєднався до Державної програми "Доступні кредити 5-7-9%"

АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» долучився до переліку банків, які надають кредити в рамках програми фінансової державної підтримки суб'єктів мікро- та малого підприємництва «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%», яка була запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України і реалізується Фондом розвитку підприємництва через уповноважені банки. Наш банк разом з Державою прикладає зусилля для розвитку, підтримки та розширення бізнесу наших клієнтів шляхом покращення надання умов фінансування суб’єктів мікро-, малого та середнього підприємництва, що сприяє створенню нових робочих місць, підвищенню конкурентоспроможності і зміцненню економіки в цілому.

Отримуйте до 11,5% річних в UAH, до 2,75% річних в USD, до 1,75% річних в EUR за вкладами від БАНКУ «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»!

АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» запрошує фізичних осіб відсвяткувати разом весняні свята та пропонує покращені умови розміщення вкладів «Комфорт», а саме: нові розміри процентних ставок  у національній та іноземній валюті для угод, які будуть укладені, починаючи з 26 квітня 2021 року.

АТ «Банк «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» став партнером кампанії із захисту прав споживачів фінпослуг, яку проводить Нацбанк

Шановні Клієнти та Партнери!

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права», яку проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини. Мета кампанії – покращити обізнаність громадян про права та обов’язки під час користування фінансовими послугами.

У межах інформаційної кампанії Національний банк спільно з партнерами розповідатиме українцям, які вони мають права як споживачі фінпослуг та куди звертатися у випадку їх порушення.

АТ «Банк «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ» отримав подяку від Національного банку України за участь у Всеукраїнській інформаційній кампанії #ШахрайГудбай

Шановні Клієнти та Партнери!

АТ БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»  отримав подяку від Національного банку України за участь у Всеукраїнській інформаційній кампанії #ШахрайГудбай  

Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права», яку проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини продовжується.

КОНТАКТИ

АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»
МФО: 320371
Код ЄДРПОУ: 22868414
№ свідоцтва платника ПДВ: 100267316
ІПН платника ПДВ: 228684126651
Ел.адреса НБУ: NBU_IYV
Адреса S.W.I.F.T.: UKCAUAUK


0 (800) 210 804 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України)
+38 (044) 205 33 76,
+38 (044) 364 35 26
 (із-за кордону)

office@buc.com.ua